Hoş Geldiniz, 23 Temmuz 2018 Pazartesi | 14:45
turkce english deutsch russkiy Favori İlanlarım ()
Anasayfa Hakkımızda Emlak Arama Hizmetlerimiz Foto Galeri Bilgi Bankası Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hizmetlerimiz

GAYRİMENKUL PAZARLAMA PLANI

 

Sizin ve KİAPORT gayrimenkulün de isteği; gayrimenkulünüzün en kısa sürede en iyi fiyattan satılması veya kiralanmasıdır. Bunun için de deneyimlerimiz ışığında en iyi sonuca ulaştıran pazarlama çalışmaları aşağıda belirtilmiştir.

1. BASILI EVRAK


a. Tabela: Tabela gayrimenkulünüzün tanıtımı için önemli bir araçtır. İstatistiklere göre tabeladan gelen dönüşler, gazete ilanlarından gelen dönüşlere göre daha ciddi ilgilenen kişilerce yapılmaktadır. Tabeladan arayan insanlar artık gayrimenkulünüzün bulunduğu yer ve görünümü hakkında fikir sahibidirler.

 

b. Özellikler Sayfası: Gayrimenkulünüzün incelenmesi sırasında edinilen bilgiler ışığında hazırlanacak olan özellikler sayfası gayrimenkulünüzün pazarda olduğu sürece, pozitif bir etki yaratmak amacı ile potansiyel alıcılara, diğer müşteri temsilcilerine ve gayrimenkulünüze ilgisi olduğunu gösteren herkese verilecektir. Buradaki amaç gayrimenkulünüzün sürekli olarak insanların akıllarında kalmasını sağlamaktır.

 

c. Kartlar ve Broşürler: Kartlar ve Broşürler; üzerinde gayrimenkulünüzün resmi olacak şekilde dizayn edilerek ve çok özel bir şekilde hazırlanarak bölgedeki konutlara gönderilecektir. Bölge sakinlerinin o bölgede yaşamayı planlayan birilerini tanıyor olması sık sık rastlanan bir durumdur ya da kendileri içinde gayrimenkulünüz ile ilgilenebilirler.

 

d. Gayrimenkul Haber Bülteni: Şu anda 2 aylık olarak çıkarttığımız ve ücretsiz olarak dağıtımını ( Gazete ve Dergi ile insört ) gerçekleştirdiğimiz Gayrimenkul Haber Bülteninde projenize detaylı bir şekilde yer verilecektir.

 

2. YEREL MEDYA-BASIN

 

a. Gazete: Gayrimenkulünüzü daha geniş bir kitleye duyurmak amaçlı tanıtım ilanları hazırlanarak birlikte çalışmış olduğumuz basın yoluyla geniş kitlelere tanıtım yapılacaktır. 

 

b. Dergi: Gayrimenkulün fotoğraflı ve detaylı tanıtımına yönelik hazırlanacak sayfa aylık olarak dergide yayınlanacaktır.

c.Tv: Kocaeli Tv Gece yayınında fotoğraflı ve detaylı bir şekilde portföyün tanıtımı yapılacaktır.

 

3. TEKNOLOJİ KULLANIMI

 

a. Web site: Gayrimenkulünüz internet ortamında tanıtımı için öncelikle www.kiaport.com sitemizde ve Türkiye’de en fazla ziyaret edilen emlak sitelerinde fotoğraflı, detaylı reklam çalışması yapılacaktır.

 

b. E-mail: Şu anda hali hazırda sistemimizde kayıtlı alıcı olmaya aday on binin üzerindeki mail adresine detaylı bir sayfa hazırlanarak gönderilecektir.

 

c. Sms mesaj: Türkiye’de ilk kez tarafımızdan kullanılmaya başlanan sms mesaj yöntemiyle sisteme kayıtlı binlerce kişinin cep telefonuna gayrimenkulünüz ile ilgili merak uyandıracak mesajlar gönderilecektir.

 

4. DİĞER

 

a. Veri Tabanı: Bu sektör içerisinde bulunduğumuz süre içerisinde edinmiş olduğumuz veri tabanı sayesinde gayrimenkul arayışı içerisinde olan alıcı müşterilerimize gayrimenkulünüzün detaylı bilgileri gönderilecek ve bu sayede onlarda bilgilendirilecektir.

 

b.Hedef Profil Çalışması:Gayrimenkulünüzün özelliğine göre kişisel bağlantılarımızın yanı sıra Doktor, avukat, mühendis, sanayici vb. profillere yönelik çalışma yapılacaktır.

 

c.Diğer Profesyoneller: Gayrimenkulünüz için, diğer müşteri temsilcileri ve gayrimenkul firmaları ile size çok geniş bir alıcı kitlesi oluşturulacaktır.  

 

d.Finans: Ayrıca Gayrimenkulünüz için potansiyel alıcıları anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığı ile finansal konularda onlara yardımcı olunacaktır.

 

Ve … Çat kapılar, postalama ve benzeri çalışmaları

Bunları yaparken alıcıların saklandıkları tüm taşları kaldırmak tek hedefim ve unutmayın ki bütün taşlar kaldırılmadığı sürece alıcı bulmamız çok zor.
Ben sizin için bütün taşları kaldırmaya hazırım.

Sky Bahçeşehir'de lansman indirimleri sizleri bekliyor
Sky Bahçeşehir'de fiyatlar belirlendi, fiyatlar 369 bin TL'den başlıyor....
Döviz Kurları
Dolar 4.8000 - 4.8086
Euro 5.5924 - 5.6025
Sterlin 6.2404 - 6.2730
Emlak Arama
İlan No Cinsi
Şehir Durumu
İlçe
Döviz Kurları
Dolar $ 4.8000 4.8086
Euro 5.5924 5.6025
Sterlin £ 6.2404 6.2730
Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim
KÖRFEZ MAH. ŞEHİT RAFET KARACAN BULVARI NO:4 EREN APT. A BLOK K:3 D:5 İZMİT
İzmit/Kocaeli
TEL: +90 (262) 324 7090
Emlak Jet